Icon Zatvorte výber krajiny

Progress Software

Efektívne monitorovanie siete a riadenie toku dokumentov vo firme

Progress Software je globálnym poskytovateľom softvéru a služieb v oblasti vývoja aplikácií a databáz. Poskytuje ich organizáciám, ktoré poskytujú informačné služby podnikom, priemyslu a vláde. Portfólio spoločnosti zahŕňa rôzne riešenia v oblasti firemnej integrácie, monitorovania siete, výmeny dát a vývoja aplikácií a spoločnosť poskytuje cloud computingové služby v modeli SaaS. Cieľom spoločnosti je vybaviť čo najviac organizácií tými správnymi nástrojmi na zvládnutie súčasných digitálnych výziev.

TECHNOLÓGIA

 

Ponuka Bakotech zahŕňa dve technológie poskytované spoločnosťou Progress Software Corporation.

 • První je Flowmon - Monitorovanie výkonnosti siete na základe tokov Flowmon umožňuje monitorovať využitie šírky pásma, pochopiť štruktúru prevádzky a určiť hlavnú príčinu problémov v sieti v lokálnych, okrajových aj cloudových prostrediach. Jeho sieťovo orientovaná vetva bezpečnosti sa zároveň zameriava na detekciu anomálneho správania v sieťovej prevádzke, a tak vás upozorní na aktivity hrozieb v sieti, ako je napríklad ransomvér alebo vnútorné hrozby.
 • Druhým je všeobecne známe riešenie na monitorovanie a správu siete s názvom WhatsUp Gold. Ide o nástroj pre aktívny aj pasívny monitoring, vďaka podpore protokolov ako SNMP 1/2/3 verzia, WMI, SSH, Flow protokolov ako NetFlow alebo Syslog.
 • tretí je nástroj na zabezpečenie a zlepšenie všetkých typov prenosov súborov medzi používateľmi aj systémami. MOVEit pozostáva z dvoch nezávislých systémov, MOVEit Transfer a MOVEit Automation. Spoločne umožňujú automatizovať tok dokumentov a generovať zálohu šitú na mieru. Umožňujú plne automatizovať prenos medzi kritickými podnikovými systémami a jednoducho šifrovať komunikáciu s koncovým používateľom. Okrem toho poskytujú možnosť zdieľať priečinky s rôznymi administrátorskými právami spolu s úplným audit trailom. Aby v prípade potreby bolo jasné, kto a kedy má k čomu prístup. A to všetko je zabezpečené pomocou AES 256 FIPS 140-2.
 • štvrtý je KEMP Loadmaster -  loadballancer spoločnosti Kemp umožňuje bezpečné a efektívne poskytovanie a presmerovanie služieb alebo aplikácií a podporuje širokú škálu výrobcov v mnohých odvetviach trhu.

 

RIEŠENIA

 

Progress Flowmon

 

 • Flowmon Collector. Kolektor NetFlow a IPFIX s pokročilým reportovaním. NetFlow Collector je samostatné zariadenie na zber, dlhodobé ukladanie a analýzu údajov o toku zo zariadení s podporou toku (vyrovnávače záťaže, prepínače a smerovače), vyhradených sond a iných zdrojov toku. Je vybavený na pokročilé reportovanie a vizualizáciu údajov.
 • Flowmon Packet Investigator. Automatizovaný analyzátor PCAP. Flowmon Packet Investigator (FPI) je nástroj na audit sieťovej prevádzky, ktorý automaticky zaznamenáva a analyzuje úplné paketové údaje. Kombináciou automatizovanej analýzy PCAP a zabudovaných expertných znalostí poskytuje okamžité hlboké pochopenie vznikajúcich problémov a ponúka návrhy na nápravu.
 • Flowmon APM Monitorovanie výkonu aplikácie. Flowmon Application Performance Monitoring (APM) je bezagentový systém, ktorý meria používateľskú skúsenosť a podáva správy o výkone kritických obchodných aplikácií. APM poskytuje spoľahlivé údaje o využívaní, kapacite, chybovosti a SLA s cieľom urýchliť riešenie problémov a optimalizovať prácu s aplikáciami.
 • Flowmon Probe Exportér NetFlow a IPFIX. Flowmon Probe je najvýkonnejší exportér údajov o toku na trhu, ktorý generuje údaje až na úroveň aplikácie a meria výkon.
 • Flowmon ADS Systém detekcie sieťových anomálií. Systém Flowmon ADS, ktorý je vybavený inteligentným detekčným mechanizmom, využíva algoritmy analýzy správania na detekciu anomálií skrytých v sieťovej prevádzke s cieľom odhaliť škodlivé správanie, útoky na kritické aplikácie, úniky dát a indikátory kompromitácie.

Progress WhatsUp Gold:

 • Network Discovery: WhatsUp Gold Layer 2/3 Discovery identifikuje všetky zariadenia v sieti vrátane smerovačov, prepínačov, serverov, prístupových bodov a ďalších. Toto riešenie má technológiu Seed Scan, ktorá zisťuje všetky zariadenia v sieti a automaticky sa učí o topológii siete v spoločnosti; WhatsUp Gold automaticky generuje mapu 2. a 3. vrstvy siete, Windows® infraštruktúry, bezdrôtovej infraštruktúry, cloudových zdrojov a ďalších. Monitoruje radiče bezdrôtovej siete LAN, prístupové body, servery, úložné zariadenia, tlačiarne a ďalšie.
 • Správa: neustále monitoruje dostupnosť a výkon infraštruktúry, od smerovačov, prepínačov a firewallov až po servery, úložné zariadenia, aplikácie a virtuálne stroje.
 • Cloud Monitoring: Automaticky zisťuje, mapuje a monitoruje cloudové prostredia vrátane AWS a Azure. Umožňuje monitorovanie, reportovanie a upozorňovanie na stav a výkon prvku cloudovej infraštruktúry. To umožňuje nielen sledovať využitie cloudových zdrojov, ale aj sledovať fakturáciu služieb a priestorov a zobrazovať dáta vo forme reportu na jednoduchom dashboarde.
 • Monitorovanie aplikácií: Ponúka predvolené profily aplikácií, ktoré vám umožňujú jednoducho monitorovať výkon a dostupnosť populárnych aplikácií spoločnosti Microsoft, ako sú Exchange, SharePoint®, Dynamics, Lync®, SQL Server®, DNS, Internet Information Services (IIS), Active Directory® a Hyper -V®, ako aj systémy Linux a webové servery Apache.
 • Analýza sieťovej prevádzky: WhatsUp Gold zhromažďuje záznamy toku sieťovej prevádzky pomocou protokolov Cisco NetFlow, NetFlow-Lite a NSEL, Juniper J-Flow, sFlow, QUIC a IPFIX. To vám umožňuje optimalizovať výkon siete, izolovať anomálie sieťovej prevádzky, minimalizovať úzke miesta a zistiť dôvody využitia šírky pásma.
 • Monitorovanie virtuálnych inštancií: WhatsUp Gold podporuje virtuálne stroje vytvorené pomocou VMware a Hyper-V. Vďaka tomu dokáže zbierať informácie o štatistikách a využití procesorov, pamäte, diskov a rozhraní a zobrazovať ich na pohodlných dashboardoch.
 • Analýza a zber protokolov: Správca protokolov vám umožňuje monitorovať, filtrovať, vyhľadávať a upozorňovať protokoly pre každé zariadenie v sieti samostatne, ako aj sledovať meta trendy, ako sú významné zmeny v počte protokolov.

MOVEit Transfer

 • Pokročilé bezpečnostné funkcie zahŕňajú kryptografiu kompatibilnú s FIPS 140-2, autentifikáciu a autorizáciu používateľa a potvrdenie doručenia súboru. MOVEit Transfer zaznamenáva aktivity v databáze porušení, aby sa zabezpečil súlad s normami ISO 27001, HIPAA, PCI, GDPR, SOX, BASEL I / II / III, FIPS, FISMA, GLBA, FFEIC, ITAR a nariadeniami o ochrane údajov.
 • Ad-Hoc modul: umožňuje koncovému používateľovi systému jednoducho odosielať šifrované súbory z úrovne Outlook e-mailu. Niekoľkými kliknutiami si vyberiete úroveň zabezpečenia, vytvoríte účet pre externého príjemcu, zašifrujete obsah e-mailu a nastavíte zásady.
 • Secure Folder Sharing: doplnková funkcia, vďaka ktorej bude mať každý v podniku prístup presne k tým súborom, ku ktorým by mal mať prístup. Všetka obchodná komunikácia a prenos súborov budú zašifrované a zašifrované budú aj zdieľané súbory. Navyše ukladá audit trail, aby sa v prípade komplikácií dalo overiť, kto a kedy mal prístup ku konkrétnym údajom.
 • Flexibilná implementácia: MOVEit Transfer môže byť hosťovaný v lokálnej infraštruktúre, v komerčných cloudoch a dodaný ako SaaS.

MOVEit Automation

 • Poskytuje bezpečný, ľahko použiteľný a automatizovaný pracovný postup. Minimalizuje riziko straty dát a manuálnych prenosov, ktoré nie sú v súlade s predpismi. MOVEit Automation tiež poskytuje záruku doručenia, neodvolateľnosť, šifrovanie PGP a granulárnu kontrolu prístupu s kontrolným záznamom.
 • Rôzne možnosti: Edície Corporation a Enterprise môžu byť prispôsobené takmer každému zákazníkovi.
 • Integrácia: Rozhrania API umožňujú jednoduchú integráciu MOVEit Automation s aplikáciami tretích strán na prepojenie celej infraštruktúry do jedného automatizačného systému.

Kemp LoadMaster 

 • LoadMaster Load Balancer - Hardware Load balancery Kemp poskytujú kompletné, vysoko výkonné riešenie pre riešenia doručovania aplikácií s protokolom SSL, prepínaním obsahu a prepisovaním adries URL v rámci bezpečnej a vysoko dostupnej platformy, ktorú možno ľahko nasadiť a spravovať.
 • LoadMaster Load Balancer - Cloud Rozšírenie funkcií a možností kontroléra doručovania aplikácií (ADC) triedy dátového centra do cloudu. LoadMaster je vyrovnávač záťaže vytvorený, navrhnutý a optimalizovaný pre cloud.
 •  Virtuálny LoadMaster Load Balancer always-on aplikácie pre virtualizované prostredia. Zvýšenie bezpečnosti, dostupnosti, výkonu a škálovateľnosti aplikácií pomocou softvéru na vyrovnávanie záťaže optimalizovaného pre virtualizované prostredi
 • Správca hovorov ECS  ECS Connection Manager zlepšuje kvalitu aplikácií pre aplikácie Dell EMC ECS Zefektívnite svoje nasadenie ECS pomocou riadenia dátovej prevádzky na 7. vrstve ECS, optimalizovaného pre aplikačné protokoly S3, NFS, Swift a Atmos, ako aj odolnosti voči viacerým lokalitám a vyrovnávania záťaže.
 •  Multi-tenant Load Balancer  Viac inštancií vyrovnávača zaťaženia na jednom zariadení. Multi-Tenant LoadMaster prevádzkuje viac izolovaných inštancií Load Balancer na jednom hardvérovom zariadení s plnou flexibilitou prideľovania zdrojov na optimalizáciu využitia šírky pásma. Každá inštancia beží nezávisle a je úplne izolovaná, čo umožňuje vytvárať, testovať a optimalizovať služby bez toho, aby to ovplyvnilo ostatné aplikácie nájomcu.

 

PROČ PROGRESS SOFTWARE?

 • Jednoduchá implementace a integrace s jakýmkoli systémem
 • Jednoduchá, ale účinná technologie
 • 40 let zkušeností v oboru
 • Neustále se rozvíjející společnost

 

Opýtajte sa na podrobnosti:

bg

Testovanie produktu

Chceli by ste sa zoznámiť s modernými bezpečnostnými riešeniami pre siete, systémy alebo monitorovanie a správu a otestovať ich?

Portfólio spoločnosti Bakotech zahŕňa celý rad produktov od poľských a zahraničných výrobcov, ktoré vám poskytnú najlepšiu ochranu pred všetkými typmi kybernetických hrozieb.

Vyplňte formulár a naši špecialisti vás budú kontaktovať a pomôžu vám vybrať najlepšie riešenie, ktoré vyhovuje potrebám vašej organizácie.

Kontakt

Bakotech Security s.r.o.

 

Holandská 878/2,

Štýřice, 639 00 Brno

IČO: 17592062

Údaje spoločnosti

IČO 24804983

DIČ CZ24804983

Kontakt

+421 950 548 010

office-cee@bakotech.com

Zásady ochrany osobných údajov

Pripojte sa k odoberaniu newslettera

Chcete byť informovaní o najnovších novinkách v oblasti IT a dostávať informácie o podujatiach, ako sú webové semináre, školenia a konferencie? Zanechajte svoj e-mail:
Vyskytla sa chyba. Skontrolujte polia formulára a skúste to znova.
Táto adresa sa už nachádza v našej databáze.
Vaše predplatné bolo pridané. Ďakujeme!
© Bakotech - 2022. Všetky práva vyhradené.

Webová stránka používa súbory cookie na poskytovanie služieb v súlade so Zásadami používania súborov cookie. Vo svojom prehliadači môžete definovať podmienky pre ukladanie alebo prístup k mechanizmu cookies.

Súhlasím